Eesti Kognitiivse ja Käitumisteraapia Assotsiatsioon

Piret Aavik - psühhiaater, lastepsühhiaater, SA PER Psühhiaatriakliinik Paldiski mnt 52, Tallinn, piret.aavik@regionaalhaigla.ee

Kirsti Akkermann (juhatuse liige, superviisor) - kliiniline psühholoog, kliinilise psühholoogia dotsent, TÜ Psühholoogia instituut, Kirsti.Akkermann@ut.ee / Ambromed Kliinik

Ada Alliksoo - Kliiniline psühholoog, AS Ida-Tallinna Keskhaigla, ada.alliksoo@itk.ee, töötel. 53479177

Anu Aluoja (superviisor) - kliinilise psühholoogia dotsent, kliiniline psühholoog, Tartu Ülikool, SA TÜ Kliinikumi Psühhiaatriakliinik,  Anu.Aluoja@kliinikum.ee

Tõnis Arro - Executive Lab, tel 5048929, www.executivelab.ee

Inge Asi - kliiniline psühholoog, Rakvere Haigla Polikliinik, Tuleviku 1, kab.30, Tel 32 42083, 56 913750, inge.asi1949@gmail.com / FIE Inge Asi      

Eha Berezjuk - psühholoog, Tartu Laste Tugikeskus, Tel 7484666, ch.abuse@online.ee, ehaberezjuk@hot.ee / Tartu Nõustamis-ja Kriisiabikeskus,
Tel 7427555, tnk@tnk.tartu.ee

Juri Guljajev - psühholoog,  Kanta-Häme Regionaalhaigla, Riihimäe filiaal, Psühhiaatria Polikliinik, Juri.Guljajev@khshp.fi

Marlen Herik - kliiniline psühholoog, Psühhiaatria ja Psühhoteraapia Keskus SENSUS, Pärnu Keskus, Hommiku 4-4, Pärnu, Tel 442 2049, 521 2928, parnu@sensus.ee,         www.sensus.ee

Tuuliki Hion – psühhiaater, unearst, SA TÜK Psühhiaatriakliinik, tel 7319100, tuuliki.hion@kliinikum.ee, www.kliinikum.ee ; Biarni OÜ, Tallinn, Suur-Ameerika 18a, tuulikihion@gmail.com

Inga Ignatieva - kliiniline psühholoog, SA TÜK Psühhiaatriakliinik, Tel 53 411 117, inga.ignatyeva@kliinikum.ee / OÜ Katriito Nõustamis- ja Psühhoteraapiakeskus, katriito@katriito.ee, inga.ignatieva@gmail.com, www.katriito.ee

Angela Jakobson - kliiniline psühholoog, kliiniline lastepsühholoog, OÜ Jaanson & Lääne, angela.jakobson@hotmail.com, www.angelajakobson.wordpress.com

Mart Juursoo  - psühholoog, SA TÜK Psühhiaatriakliinik, mart.juursoo@kliinikum.ee / OÜ Katriito Nõustamis - ja Psühhoteraapiakeskus, katriito@katriito.ee, www.katriito.ee

Anu Järv (superviisor) - psühhiaater, SA TÜK Psühhiaatriakliinik, Anu.Jarv@kliinikum.ee

Pille-Riin Kaare (juhatuse liige) - kliiniline psühholoog-psühhoterapeut, Põhja-Eesti Regionaalhaigla Psühhiaatriakliinik, pille-riin.kaare@regionaalhaigla.ee / MTÜ Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskus, Tel 15410, pilleriin.kaare@15410.ee, www.15410.ee / Psühhoteraapiapraksis Kaare & Pruul, Tel 55606212, pilleriin.kaare@kaarepruul.ee, www.kaarepruul.ee

Katri-Evelin Kalaus (juhatuse liige, superviisor) -  kliiniline psühholoog, psühhoterapeut, Psühhiaatria ja Psühhoteraapia Keskus SENSUS, Tallinna Keskus, Tõnismägi 3a, Tallinn, 10119, Tel 53415708, 6408708, sensus@sensus.ee, www.sensus.ee

Katrin Kaljula - kliiniline psühholoog, Psühhiaatria ja Psühhoteraapia Keskus Sensus / Viimsi Keskkool, kontakt: katrin.kaljula@sensus.ee

Eve Kanarik - kliiniline psühholoog, SA TÜK Psühhiaatriakliinik, eve.kanarik@kliinikum.ee

Kristjan Kask - kliiniline psühholoog, Marienthali Psühhiaatria ja Psühholoogia Keskus, www.mppk.ee, email cristjan@ut.ee

Kaia Kastepõld-Tõrs (superviisor) - nõustamispsühholoogia lektor, kliiniline psühholoog-psühhoterapeut, TÜ Psühholoogia instituut, kaia.kastepold-tors@ut.ee / OÜ Katriito Nõustamis- ja Psühhoteraapiakeskus, Tel 53 411 117, katriito@katriito.ee, www.katriito.ee / SA TÜK Psühhiaatriakliinik 

Elen Kihl - kliiniline psühholoog, psühhoterapeut, Psühhiaatria ja Psühhoteraapia Keskus SENSUS, Pärnu Keskus, Hommiku 4-4, Pärnu, Tel 442 2049, 521 2928, parnu@sensus.ee, www.sensus.ee

Kaidi Kiis - psühhoterapeut, FIE Kaidi Kiis, Tel 50 747 26, kaidikiis@eek.ee

Anneli Kolk - neuropsühholoogia vanemteadur, vanemarst, lasteneuroloog,
SA TÜK Lastekliinik, Anneli.Kolk@kliinikum.ee

Maie Kreegipuu (juhatuse liige, superviisor) - kliinilise psühholoogia lektor, kliiniline psühholoog, Tartu Ülikool, Psühholoogia Instituut, maie.kreegipuu@ut.ee / SA Viljandi haigla 

Anni Kuusik- kliiniline psühholoog, Lääne-Tallinna Keskhaigla Psühhiaatriakeskus; Marienthali Psühhiaatri ja Psühholoogia Keskus, anni.kuusik@mppk.ee

Margus Laurik - kliiniline psühholoog, Psühhiaatria ja psühhoteraapia keskus Sensus, margus.laurik@sensus.ee

Tiina Liblik (superviisor) - konsultant, ARIKO ReServ OÜ, Tel 5143458, tiina@areserv.ee

Anne Luik - kliiniline psühholoog, AS Lõuna-Eesti Haigla psühhiaatriakliinik, anne.luik@leh.ee

Kärt Lust-Paal (juhatuse liige) -  psühholoog, AS Fertilitas / Lust koolitused ja nõustamine OÜ, kart.lust@gmail.com

Kersti Luuk (juhatuse liige, superviisor) - kliinilise psühholoogia assistent, kliiniline psühholoog, Tartu Ülikool,SA TÜ Kliinikumi Psühhiaatriakliinik, kersti.luuk@kliinikum.ee

Karin Lätt -  psühholoog, Ambromed Kliinik / Tartu Herbert Masingu kool, karinlatt@hot.ee

Helen Margus - kliiniline psühholoog, SA Pärnu Haigla Psühhiaatriakliinik, helen.margus@ph.ee

Jorgen Matsi - psühholoog, Ambromed Kliinik, Lai 28, Tartu, jorgen@ambromed.ee, tel. 7451175. / Tartu Ülikool, spordipsühholoogia assistent, spordipedagoogika ja treeninguõpetuse instituut, Jakobi 5, Tartu, jorgen.matsi@ut.ee

Kairi Mägi - psühhiaater, Marienthali Psühhiaatria ja Psühholoogia Keskus, Mustamäe tee 16, Tallinn, 10617, Tel 6505036, kairi.magi@taur.ee

Triinu Niiberg-Pikksööt - kliiniline psühholoog, AS Põlva Haigla / OÜ Katriito Nõustamis- ja Psühhoteraapiakeskus, www.polvahgl.ee, Tel 53 411 117, katriito@katriito.ee,        www.katriito.ee

Signe Noppel - kliiniline psühholoog, SA TÜ Kliinikumi Psühhiaatriakliinik, Signe.Noppel@kliinikum.ee

Liis Nõupuu - psühholoog, OÜ Katriito Nõustamis- ja Psühhoteraapiakeskus, lnoupuu@gmail.com

Ann-Liis Ojaots - kliiniline psühholoog, Põhja-Eesti Regionaalhaigla Psühhiaatriapolikliinik, ann-liis.ojaots@regionaalhaigla.ee

Katrin Orav - psühhiaater, OÜ Vaimne Tervis, katrin.orav@kesktee.ee

Marika Paaver - kliiniline psühholoog, TÜK Psühhiaatriakliinik, marika.paaver@gmail.com / OÜ Katriito Nõustamis- ja Psühhoteraapiakeskus,
Tel 53 411 117, katriito@katriito.ee, www.katriito.ee

Peeter Pruul - kliiniline psühholoog-psühhoterapeut, Lääne-Tallinna Keskhaigla Psühhiaatriakeskus, peeter.pruul@keskhaigla.ee / Kaare & Pruul psühhoteraapiapraksis, Tel 50 94 614, peeter.pruul@kaarepruul.ee, www.kaarepruul.ee

Jelena Põldsam - kliiniline psühholoog, Ambromed Kliinik, Tartu, Lai 28, info@ambromed.ee, tel. 7451175.

Anu Põllusaar - psühholoog, Tartu Kroonuaia Kool, anu.pollusaar@gmail.com

Halliki Pärn - arst-füsioterapeut, FIE Halliki PÄRN, Tel 5291739, halliki.parn@mail.ee, www.Halliki.firm.ee

Mariliis Rannu - kliiniline psühholoog, SA TÜK Psühhiaatriakliinik, mariliis.rannu@kliinikum.ee

Anneli Sell - psühhiaater, Medicum AS, Anneli.Sell@medicum.ee

Aare Sergo - psühhiaater-psühhoterapeut, FIE, Narva mnt.7-322, Tallinn,
Tel 53446200 (kell 8-9 ja 20-21), aaresergo@hot.ee              

Katri Sirkel - psühhiaater, Pirita Psühhiaatriakeskus, Kloostrimetsa tee 29, Tallinn, 11911, Tel 6023038, katri@psyhhiaatriakeskus.ee, www.psyhhiaatriakeskus.ee

Margret Sisask - kliiniline psühholoog, E.G.U. Erapraksis OÜ, Tartu, Tel 55519904,    msisask@hotmail.com

Anu Taal - kliiniline psühholoog, erapraksis, email:anu1taal@gmail.com, anutaal@hot.ee

Margit Tamm (superviisor) - kliiniline psühholoog, psühhoterapeut, Psühhiaatria ja Psühhoteraapia Keskus SENSUS, Tallinna Keskus, Tõnismägi 3a, Tallinn, 10119, Tel 53415708, 6408708, sensus@sensus.ee www.sensus.ee

Agnes Taro - kliiniline psühholoog, SA Tallinna Lastehaigla, Tel 6977112, agnes.taro@lastehaigla.ee

Lille Uibo - psühhiaater, E.G.U. Erapraksis OÜ, Tel 5521730, lilleu@hot.ee,      www.eguerapraksis.ee

Liis Vahtra-Šmutov -  kliiniline psühholoog, Lääne-Tallinna Keskhaigla Psühhiaatriakeskus, Psühhiaatria ja psühhoteraapia keskus Sensus, liis.vahtra@gmail.com

Silja Virolainen - psühhiaater,  SA TÜK Psühhiaatriakliinik, telefon 7318750, e-mail silja.virolainen@kliinikum.ee / E.G.U. Erapraksis OÜ, telefon 7420660, e-mail silja.vi@hot.ee

2012.a. alustanud KKT jätkukoolitusel Tallinnas osalejate nimekirja leiad siit.